Kapitola 3

24. června 2009 v 21:57 | tatokalan, původní: TwiLyght |  Bradavický blog (HP)
Předmět: Kouzelnický blog!
Páni... koukám, že jsem dorazila trochu pozdě... nemám tušení, jak se to stalo, vážně, určitě jsem poslouchala, když o tom profesor Brumbál mluvil... zřejmě jsem měla spoustu práce s domácími úkoly a tak...
Ovšem tento blog je vynikající nápad. Nevěděla jsem, že kouzelníci mají také blogy, protože mé knihy o tom nic neříkají. Myslím, že z hlediska magie nikdo nepovažuje blogy za nutné zmiňovat, jelikož mudlové je mají také. Nicméně, mudlové nemají antidetekční kouzla...
Tahle škola se mi zatím velice líbí - hodiny patří k tomu nejzajímavějšímu, co jsem doposud viděla - ale ta schodiště shledávám velmi matoucí. Včera jsem se nešťastnou náhodou dostala do čtvrtého poschodí, zatímco jsem se potřebovala dostat do druhého, a Filch se na mne rozzlobil. Myslím, že jsem se neměla tolik bát, vždyť jsem přece neudělala nic špatného, ale on vypadá opravdu děsivě, když je rozzuřený!
Mimochodem, slyšeli jste všichni, co udělala Weasleyovic dvojčata? No vážně! Dát obrovského pavouka do umývárny během prvního týdne ve škole! Absolutně nechápu, jak někdo může udělat něco takového.
Příspěvek od: Hermiona Grangerová
...
Předmět: L-E-G-R-A-C-E
Tomu se říká "legrace", slečno Grangerová, a to nás právě nutí dělat to, co děláme. Samozřejmě, vy o tom nemůžete nic vědět, protože se neustále věnujete domácím úkolům... Vážně, Hermiono, děláš vůbec někdy něco jiného, než domácí úkoly? Víš, jako třeba... jíš... spíš... zaklínáš čajové šálky, aby řvaly na lidi... tohle jsme teda ještě nezkusili, ale ty první dvě činnosti jsou super.
Příspěvek od: Fred a George Weasleyovi
...
Předmět: To mnohé vysvětluje!
Tak teď už vím, co jste dělali celý loňský školní rok! Plánovali nové rošťárny! Skutečně užitečný způsob, jak trávit čas, obzvlášť, blíží-li se zkoušky...
Příspěvek od: Minerva McGonagallová
...
Předmět: Kdo s čím zachází, tím také schází!
Pro vaši informaci, já jím a spím zrovna tak, jako ostatní. Jenom trávím víc času nad domácímí úkoly - což je mnohem lepší, než vymýšlet bezduché legrácky.
Příspěvek od: Hermiona Grangerová
...
Předmět: Zkoušky a Kdo s čím...
Paní profesorko, zkoušky už jsou dávno za námi. Kromě toho jsme prošli, ne? A co se týče vás, slečno Grangerová, my nepovažujeme plánování dobrého žertíku za ztrátu času. Ten obří pavouk v umývárně byl jen na rozjezd. SKUTEČNÉ kouzelnické vtípky stojí za vynaložený čas a námahu.
Příspěvek od: Fred a George Weasleyovi
...
Předmět: Jen tak tak
Toto je důležitá fráze. Jen tak tak. Jen tak tak jste složili zkoušky.
Příspěvek od: Minerva McGonagallová
...
Předmět: Ale složili!
Důležité je, že jsme je složili. A to jen proto, že jsme žertíky nechávali na jindy!
Příspěvek od: Fred a George Weasleyovi
...
Předmět: Hmmm...
Jeden by si myslel, že na vašem místě není moudré hádat se s učitelem, zvláště, jedná-li se o ředitelku vaší koleje. Dávejte si pozor na ústa, Weasleyovi, protože jeden chybný krok a jste vyloučeni.
Příspěvek od: Severus Snape
...
Předmět: Ale...
My jsme nedělali žádné špatné kroky! Už děláme jenom ty správné! No, vlastně až od toho incidentu s tím pavoukem...
Příspěvek od: Fred a George Weasleyovi
...
Předmět: Eh...
Co takhle změnit téma?
Příspěvek od: Ronald Weasley
...
Předmět: Změna tématu?
To zní dobře! Co kdybychom se zamysleli nad tím, jak si mohli Weasleyovi dovolit počítač, aby přispívali na tenhle blog?
Příspěvek od: Draco Malfoy
...
Předmět: Veřejný blog!
Tohle je veřejný blog, Malfoyi! Nech Rona na pokoji!
Příspěvek od: Harry Potter
...
Předmět: Nebo co?
Nebo co, Pottere? Pošleš na mě Rona? Už se bojím, už se třesu...
Kromě toho, co má společného fakt, že toto je veřejný blog, s faktem, že si Wízlánci pravděpodobně nemohou dovolit slušný počítač?
Příspěvek od: Draco Malfoy
...
Předmět: Čím víc, tím líp
Nás je víc, Malfoyi. Neumíš počítat? Je to čtyři proti jednomu - vlastně pět, pokud počítáš i Pottera. A jsme WEASLEYOVI.
Příspěvek od: Fred a George Weasleyovi
...
Předmět: Haha...
Vy si vážně myslíte, že mi můžete něco udělat? Zkřivíte mi jediný vlásek na hlavě a můj otec si to s vámi vyřídí dřív, než stačíte říct "krvezrádce". Známosti na ministerstvu jsou mocnější než cokoliv, na co se kdy zmůžete vy.
Příspěvek od: Draco Malfoy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tatokalan tatokalan | 24. června 2009 v 21:58 | Reagovat

dneska jsem měla náladu se trochu pobavit, a tak jsem zase vytáhla Bradavický blog, neměla jsem moc chuť na L+J, a taky ne tolik času, tohle je přece jen mnohem kratší... tak snad vám přijde k chuti, nová kapitola L+J bude snad o víkendu, jestli stihnu, jinak by byla až příští týden

2 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 25. června 2009 v 18:10 | Reagovat

Tak....To jsem se pobavila, a jsem ráda protože jinak mám náladu pod psa. Těším se na další kapču k Lili a Jamesovi, jsme zvědavá jaké bude to Liliino rande.
  No a blog mám nový/ píšu tu někdo kdo si dřív říkal Parvaty:-D/

3 tatokalan tatokalan | 25. června 2009 v 21:12 | Reagovat

a já se těšila, že mám další čtenářku :D

4 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 26. června 2009 v 19:17 | Reagovat

No to jsem zklamala,co? Zase jen já:-D

5 tatokalan tatokalan | 9. července 2009 v 16:15 | Reagovat

omlouvám se za dlouhé čekání na další kapitolu čehokoliv, mám teď starosti s pejskem, v pondělí si prodělal mozkovou mrtvici, takže jsme lítali k veterináři na injekce a vůbec se všechno točí kolem něj, tak jsem neměla čas ani pomyšlení... ale o víkendu už se k tomu snad dostanu

6 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 9. července 2009 v 16:41 | Reagovat

jé:-( To držím palce, ať to s pejskem dobře dopadne....:-)

7 tatokalan tatokalan | 10. července 2009 v 15:13 | Reagovat

díky :) už je to starší pán, zatím se z toho dostává pomalu, ale jistě, ale teď mají být zase vedra, tak doufám, že mu to nějak nepřitíží :(

8 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 11. července 2009 v 10:31 | Reagovat

To zvládne:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama