Než začnete číst

20. července 2009 v 12:25 | Havraspár |  Dvojí tvář krásy (HP) - dokončeno
Na druhou polovinu prázdnin jsem pro vás, milí čtenáři, připravila dílko, které mi leží už dlouho na disku a nedávno jsem ho objevila zcela náhodou při probírání se starými dokumenty. Dovolte mi tuto nevšední fanfikci trochu představit:

Byla nebyla jedna internetová škola čar a kouzel, která se jmenovala BRADAVICE. V téhle škole byla nebyla jedna modrá kolej, pojmenovaná po jedné ze zakladatelek původní školy čar a kouzel, Havraspár. A na této škole se jednou vyhlásila soutěž o tvorbu kolejní fanfiction na téma Harry Potter. Všechny koleje daly hlavy dohromady a tvořily a tvořily, až... vytvořily. V případě Havraspáru tuto fanfikci.
Buďte při její četbě trochu shovívaví - toto dílko tvořilo dohromady deset lidí, takže to není takové, jako když všechny nápady nosí v hlavě a realizuje jeden člověk. Každá kapitola má maličko jiný styl a občas se tam objeví drobné nepřesnosti, ale i to patří ke kouzlu tohoto díla, které vzniklo nádhernou spoluprací části modré koleje.

Fanfikce je sice zasazena do světa Harryho Pottera, začíná se odehrávat po páté knize, ale soustředí se hlavně na životní osudy jedné hlavní postavy, Adrien de Creubell, což je postava fiktivní. Toto dílko má 22 kapitol, respektive 21 kapitol a Epilog. Budu uveřejňovat zhruba 3-4 kapitoly týdně, takže máte do konce prázdnin co číst :) Uvítám komentáře, které jistě potěší i mé bývalé modré kamarády.

Autoři této fanfikce jsou tito členové Havraspáru (dnes byste je možná už v Bradavicích marně hledali):
Ewelina Budget
Sarah Clarissa Cordis
Judith Eleanor Pixie
John Werewolf
Apaloosa Noysová
Irma Pletichová
Eimer Watton
Sandy Blackheart
bibi střeštěnka
Tatokalan Watanka (tedy má maličkost, ale já mám na svědomí minimum, pouze píseň Moudrého klobouku a beta-reading)

Za svolení k uveřejnění patří můj velký dík Ewelině Budget.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 21. července 2009 v 22:18 | Reagovat

jujky,to jsem ale zvědavá:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama